3. kolo Zábřeh

 

Předposlední kolo sezóny proběhlo v Zábřehu za asi nejhoršího počasí, jaké jsme na lize zažili. Ani když propršelo celé kolo v Klentnici, tak nám snad nebyla taková zima. :) Myslím ale, že jsme se s tím poprali stejně statečně jak se soupeři.

První zápas s Iktočante byl takový rozehřívací, kluci z Holešova to trošku moc žrali a i když vyhrávali o deset gólů tak si neodpustili nějakou tu sekeru. Chuť do hry nám ale nevzali a zápas skončil podle očekávání. O překvapení se postarala Nikča, která hned v prvním zápase vstřelila hattrick a všechny utvrdila v tom, že se výrazně zlepšila nejen v útoku, ale i obraně.

Dalším soupeřem byli Bečky, které nastoupili pouze ve čtyřech. Po odhlasování jsme také oželeli jednoho hráče a v rovném boji soupeře porazili vysoce 22:9. Nejvíc se dařilo pohublému Džardalovi s Pecanem, ale prosadit se dokázali znovu i holky, tentokrát Marci s Šáťou po jedném gólu.

Čekal nás další zápas a my jsme s hrůzou sledovali, jak se mladí Medvědi zlepšili a obávali se, jak nás potrápí. Zápas byl v první půli docela vyrovnaný, Regému se vůbec nedařilo a tým podržel hlavně Pecan se svými střelami z dálky. Dohromady dal 7 gólů a 2 nahrávky čímž myslím pokořil svůj dosavadní rekord. Zápas jsme nakonec zvládli dotáhnout do jednoznačného vítězství 13:5.

Poslední zápas, který nás v sobotu čekal, byl zápas proti OSTO6, kterých jsme viděli odehrát velice vyrovnaný boj s lídry tabulky Iktočante. Ani to nás, ale nezastrašilo a do zápasu jsme nastoupili s veškerou energii, která nám po třech zápasech ještě zbývala. Díky tomu to byl asi nejvyrovnanější zápas za celý víkend a mě jen mrzí, že jsme si jej nenechali na Lanžhot, kde bychom OSTO6 v plné sestavě a s domácím publikem možná konečně převálcovali. Nakonec jsme podlehli 17:12 a spokojeně odkulhali do šaten. Večer nás čekalo výborné školení od Adise a tak jako vždy pařba na klubovně se vším všudy.

Rádi bychom se v neděli ráno vymlouvali na probdělou noc, ale obávám se, že v zápase s Kangoroos nešlo jen o nedostatek spánku. Zápas jsme si prohráli nedostatečnou bojovností, zbrklými nahrávkami a hlavně velice zmatenou obranou. Nebýt dobře chytající Zmrzky v bráně mohlo to, dle mého, skončit o hodně hůř než 7:17.
Nakonec se tedy žádné překvapení nekonalo a my si upevnili 6. místo v tabulce, co vůbec není špatné. Na lize v Lanžhotě tedy rozhodne především vzájemný zápas s Wallowou, kterých skalp už prostě musí být náš!! :).

Znovu chválím za výbornou docházku a těším se na další ligu u nás!! Howgh

 

Zůčastnili se: Zmrzka, Rege, Bobr, Pecan, Džarda, Jirka, Nikča, Šáťa, Merci, Joe a Červenáček.